Není
na prodej

Legalbet je ke svým uživatelům naprosto upřímný. Placená hodnocení budou vždy označena značkou "Nejlépe placené".

\t\t\t\t\t\t

Pokud uvidíte značku "Není na prodej", znamená to, že se jedná o zaručeně férové hodnocení.

Hodnocení sázkových kanceláří na základě výběru sázek

Toto hodnocení sázkových kanceláří ukazuje nabídku a výběr událostí pro sázení na webových stránkách různých českých online sázkových kanceláří. Hlavním kritériem, které bylo zohledněno, byla různorodost sázek na fotbal, stejně jako nabídka sázek na jiné sporty, jako jsou tenis, basketbal a hokej.

Jak jsme vypočítali hodnocení na základě výběru sázek
Complicated formulas and simple explanations

"Hodnocení výběru sázek" hodnotí sázkové kanceláře na základě hloubky jejich nabídky a různorodosti událostí dostupných pro sázení na fotbal, tenis, basketbal a hokej. Hlavním kritériem je rozmanitost sázek a šířka nabídky v oblasti fotbalu, stejně jako nabídka pro ostatní sporty. Marže není zahrnuta do vzorce pro hodnocení.

Kde: MAX_G: Maximální hodnota nabídky a výběru sázek mezi všemi sázkovými kancelářemi. CURRENT_G: Hodnota nabídky a výběru sázek pro aktuální sázkovou kancelář. MAX_L: Maximální hodnota nabídky a výběru sázek mezi všemi sázkovými kancelářemi. CURRENT_L: Hodnota nabídky a výběru sázek pro aktuální sázkovou kancelář.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
Dobré
Bookmaker Rating score Názory Bonusy
Sázkové kanceláře s nejvyšším hodnocením výběru sázek ve fotbale. Sázkové kanceláře s hodnocením od 80 do 100 spadají do této kategorie
Průměrné
Sázkové kanceláře s průměrným hodnocením výběru sázek ve fotbale. Sázkové kanceláře s hodnocením od 50 do 79 spadají do této kategorie.
Špatné
Sázkové kanceláře s nízkým hodnocením výběru sázek ve fotbale. Sázkové kanceláře s hodnocením od 0 do 49 spadají do této kategorie.
Viz také
Copy the token